Działka inwestycyjna Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, wielkopolskie
- 2 474 700 zł
- 16 664 m²
- 148,51 zł/m²
Alina Zybała-Mel...
Skontaktuj się
Działka inwestycyjna Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, wielkopolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka inwestycyjna Środa Wielkopolska
Zaktualizowane: 7 maja 2026
2 474 700 zł 16 664 m² 148,51 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 2 474 700 zł (148,51 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: inwestycyjna, 16 664 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse Poznań, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: LOKO147
Lokalizacja
- Adres: Środa Wielkopolska, średzki, wielkopolskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
DZIAŁKA Z MPZP, POD PRODUKCJĘ, MAGAZYNY, ŚRODA WIELKOPOLSKA, KIJEWO
Teren zgodnie z MPZP ( P/U) przeznaczony pod produkcję, usługi, składy, magazyny. ( bez uciążliwych )
Lokalizacja z łatwym dostępem do S11 a dalej do autostrady A2 (Świecko-Warszawa)
Teren jest objęty MPZP z przeznaczeniem produkcyjnym, magazynowym, także pod obiekty administracyjne, socjalne. Podziały wewnętrzne działek min 5000 mkw. Wysokość budynku do 12 m, dachy płaskie do maks.18 st. (...)