Działka budowlana Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

  • 969 450 zł
  • 5 338 m²
  • 181,61 zł/m²

Zdjęcie

Alina Zybała-Mel...

Skontaktuj się

Działka budowlana Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

969 450 zł

5 338 m²

181,61 zł/m²

Działka budowlana Środa Wielkopolska

Zaktualizowane: 8 maja 2026

969 450 zł 5 338 m² 181,61 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 969 450 zł (181,61 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 5 338 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze, odprowadzanie ścieków
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CINU993

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TEREN ( U/MN) ZABUDOWY USŁUGOWEJ Z DOPUSZCZENIEM ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ- KIJEWO- / ŚRODA WIELKOPOLSKA
Zgodnie z MPZP teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, powierzchnię nowo wydzielanych działek: dla terenów U/MN nie mniejszą niż 800 m2, minimalną szerokość frontu działki: 20m. (...)

Agent

Alina Zybała-Melosik

699 585...

699 585 825

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Alina Zybała-Melosik

699 585...

699 585 825

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Alina Zybała-Melosik

Zostaw telefon, oddzwonimy