Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Środa Wielkopolska - Oferty sprzedaży nieruchomości

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

790 000 zł85 m² 9 345,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i komfortowo urządzonego dwu poziomowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 84,53 m2 położonego w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

489 000 zł85 m² 5 752,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie! Szukasz przestronnego i wyremontowanego mieszkania do wprowadzenia od zaraz? osa nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

319 302 zł39 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,42m z balkonem 5,96m na pierwszym piętrze. Bardzo dobra lokalizacja nowo powstającego osiedla na obrzeżach miasta, w pobliżu Jezioro Średzkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 1 Sierpnia

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

1 500 000 zł130 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do kupna dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ulicy 1 Sierpnia. Doskonała lokalizacja! Bliskość komunikacji miejskiej - autobus , sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

331 614 zł41 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,94m z balkonem 5,96m na drugim piętrze z pięknym widokiem. Bardzo dobra lokalizacja nowo powstającego osiedla na obrzeżach miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

434 536 zł55 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59m z balkonem 6,00m na V piętrze z pięknym widokiem. Bardzo dobra lokalizacja nowo powstającego osiedla na obrzeżach miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

484 560 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,57m z balkonem 6,75m na V piętrze z pięknym widokiem. Bardzo dobra lokalizacja nowo powstającego osiedla na obrzeżach miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

349 000 zł68 m² 5 145,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadbane, przestronne mieszkanie na zielonym osiedlu! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: przestronne , funkcjonalne i bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie (pierwotnie były 4-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

590 000 zł320 m² 1 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:926 m²

Szukasz nieszablonowej nieruchomości w centrum miasta? Inwestycji, która przyniesie spory dochód? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! osa Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

520 000 zł56 m² 9 350,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i komfortowo urządzonego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 55,61 m2 położonego w budynku z 2015 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

395 000 zł60 m² 6 545,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dla Ciebie: zamieszkaj wygodnie w Środzie Wlkp. Biuro sprzedaży mieszkań deweloperska, poleca: nowa inwestycja, obejmuje 34 lokale mieszkalne. Szczegóły inwestycji: zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

345 000 zł54 m² 6 434,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem. Położone na pierwszym piętrze budynku szeregowego w skład którego wchodzi zaledwie osiem mieszkań. Do każdego mieszkania przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Strzelnicą

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

345 000 zł54 m² 6 434,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W standardzie ogrzewanie podłogowe oraz pompa ciepła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Strzelnicą

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

405 000 zł60 m² 6 710,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę dwupoziomowego mieszkania położonego w Środzie wielkopolskiej - ulica Mikołaja Reja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Strzelnicą

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

405 000 zł60 m² 6 710,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia. Ogród! Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W standardzie ogrzewanie podłogowe oraz pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

2 999 999 zł248 m² 12 106,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 185 m²

Polecamy na sprzedaż prawdziwy niercuchomościowy diament. Dom wolnostojący położony w centrum Środy Wielkopolskiej, niespełna 30 minut jazdy od Poznania [rondo Rataje]. Dom 5 letni o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

345 000 zł54 m² 6 434,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

760 000 zł150 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży gotowy do wprowadzenia dom z garażem w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji w Środzie Wielkopolskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Strzelnicą

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

339 000 zł54 m² 6 322,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Mieszkanie spełniające wymogi kredytu 2% Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Strzelnicą

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

379 000 zł60 m² 6 280,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Strzelnicą

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

449 000 zł60 m² 7 439,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia. Ogród O powierzchni 400 m2! Mieszkanie spełniające wymogi kredytu 2% Bez: pcc Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

849 000 zł128 m² 6 641,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży gotowy do wprowadzenia dom z garażem w zabudowie szeregowej o powierzchni 127,84 m znajdującego się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

375 000 zł64 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Rejtana w Środzie Wielkopolskiej. Mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 zlokalizowane jest na drugim piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

156 000 zł58 m² 2 648 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,9 m2 zlokalizowane w miejscowości Winna Góra, winna Góra 44/10 20 minut od Środy Wielkopolskiej, 1 h od Poznania Otoczenie: mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

395 000 zł56 m² 6 999,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą urokliwego mieszkania zlokalizowanego na parterze w budynku 4 lokalowym, zlokalizowanego przy ulicy Plażowej w Środzie Wlkp. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w 4-piętrowym bloku z lat '70. Mieszkanie 46m2 znajduję się na 3 piętrze i składa się z: - 3 pokoi - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

414 000 zł54 m² 7 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Dominanta Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane w Środzie Wielkopolskiej z pięknym widokiem na Jezioro Średzkie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

1 680 000 zł192 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu położonego w Środzie Wielkopolskiej. Ten dom to idealna propozycja dla osób, które oczekują dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

259 000 zł34 m² 7 595,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam nową, nigdy nie zamieszkałą, kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na parterze w 5-cio kondygnacyjnym nowoczesnym budynku. Mieszkanie jednopokojowe o metrażu 34,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

415 000 zł54 m² 7 624,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

309 000 zł76 m² 4 081,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na os. 40-lecia w Chociczy, w gminie Nowe Miasto, w powiecie średzkim. Lokal o powierzchni 75,70 m2 zlokalizowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

339 000 zł70 m² 4 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Energooszczędny dom, dopracowany w każdym szczególe. Odpowiednia izolacja ścian, szczelność okien, rekuperacja, i inne rozwiązania to mniejsze rachunki i przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Libelta

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

749 000 zł400 m² 1 872,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:539 m²

*nowa cena * Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Środzie Wlkp. przy ul. Libelta o przeznaczeniu mieszkalnym oraz produkcyjno-biurowym. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

375 000 zł63 m² 5 971,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą urokliwego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku przy ul. Rejtana w Środzie Wlkp. Niepowtarzalny i oryginalnie urządzony 62,80 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Libelta

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

749 000 zł400 m² 1 872,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*nowa cena* Idealna inwestycja* Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Środzie Wlkp. przy ul. Libelta o przeznaczeniu produkcyjno-biurowym wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miętowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

565 000 zł91 m² 6 181,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Prezentujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż w Środzie Wielkopolskiej. Osiedle jest bardzo komfortowo zaplanowane i usytuowane tak, że wszystko co trzeba jest dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Górki

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

715 000 zł129 m² 5 542,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy do sprzedaży obiekt w centrum Środy Wlkp przy ul. Górki 2, vis a vis przedszkola nr.3 - z przeznaczeniem na działalność komercyjną, usługowo handlową całość pod opieką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

565 000 zł91 m² 6 181,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na os. Jagiellońskim w Środzie Wielkopolskiej. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane jest na drugim piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

259 000 zł401 m² 645,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Okazja inwestycyjna zlokalizowana blisko Poznania* Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki idealnej na inwestycję położonej w centrum miasta Środa Wielkopolska tuż przy parku. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij