cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Środa Wielkopolska - Oferty wynajmu nieruchomości
11 ogłoszeń
Od najnowszych
11 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Lokal gastronomiczny, ul. Plantaża
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
27,78 zł/m²180 m² 5 000 zł
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Żonkilowa
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
1 790 zł48 m² 36,98 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Poselska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
1 700 zł38 m² 44,97 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzesińska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 400 zł50 m² 48,48 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Makowa
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
1 900 zł44 m² 42,72 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 100 zł50 m² 42,42 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzesińska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 500 zł50 m² 50,51 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sportowa
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
40 zł/m²50 m² 2 000 zł
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 200 zł55 m² 40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Kórnicka
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 200 zł96 m² 22,92 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 200 zł54 m² 40,43 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
1 900 zł59 m² 31,98 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Harcerska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
80 000 zł1 881 m² 42,53 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 200 zł64 m² 34,37 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
9 289 zł265 m² 35 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, Osiedle Prymasa Wyszyńskiego
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
1 500 zł50 m² 30 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiego
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
12 000 zł592 m² 20,27 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
22 300 zł1 860 m² 11,99 zł/m²
Archiwalne
Działka, ul. Inwalidów Wojennych
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
2 000 zł885 m² 2,26 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy, ul. Kilińskiego
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
40 zł/m²330 m² 13 200 zł
Archiwalne
Budynek użytkowy Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
9 600 zł800 m² 12 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł
Archiwalne
Lokal handlowy Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł
Archiwalne
Lokal handlowy, ul. Brodowska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
23,77 zł/m²342 m² 8 130 zł
Archiwalne
Budynek użytkowy Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
40 500 zł3 000 m² 13,50 zł/m²
Archiwalne
Hala ogrzewana Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
15 000 zł822 m² 18,25 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
20 000 zł10 000 m² 2 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czerwonego Krzyża
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
52 zł/m²47 m² 2 444 zł
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czerwonego Krzyża
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
25 zł/m²193 m² 4 825 zł
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czerwonego Krzyża
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
25 zł/m²193 m² 4 825 zł
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Brodowska
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
23,77 zł/m²342 m² 8 130 zł
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czerwonego Krzyża
Środa Wielkopolska,wielkopolskie
52 zł/m²47 m² 2 444 zł
Archiwalne
Budynek użytkowy Środa Wielkopolska